top of page

מדריכים דיגיטלים

מגורים של למעלה מ-10 שנים בחבל אלגוי הובילו אותי לכתיבת שני מדריכי טיולים דיגיטלים מפורטים ומבוססי ניסיון יום יומי. כיוון שמדובר במדריכים דיגיטלים הם מועשרים, משודרגים ומעודכנים באופן שוטף!

שני המדריכים זהים בבסיסם ושווים בערכם אך בכל זאת, על מנת לספק לכם מדריך עם התאמה אידיאלית לחופשה שלכם, תוכלו לבחור בין שני סוגי מדריכים:

מדריך הממקד את מי שנופש בכפר הנופש Center Parcs Allgäu - המדריך יכסה לכם באופן מקיף את כל הנושאים החשובים לחופשה מוצלחת, כולל אטרקציות ברדיוס מאוד רחב וכן רעיונות לימי טיול מלאים- במידה ואתם לנים בכפר הנופש זהו המדריך האידאלי עבורכם!

מדריך אזורי למי שלן בחבל אלגוי והסביבה הקרובה. המדריך יכסה לכם באופן מקיף את כל הנושאים החשובים לחופשה מוצלחת. המדריך מחולק בלוגיקה לפי אזורים וסוקר את כל האטרקציות הכי שוות שיש בכל אזור - כולל ימי טיולים מלאים, מסעדות, טיולים בטבע ועוד. גם המדריך הזה מכסה רדיוס רחב מאוד.

בכל אחד מהמדריכים ישנם מינימום 120 עמודים!

Screen Shot 2023-03-31 at 9.33.53.png
Screen Shot 2023-03-31 at 9.16.02.png
Image by Milad Fakurian

חיסכון בזמן

המדריכים יחסכו לכם שעות של שיטוט, חיפוש ומחקר באינטרנט, ברשתות חברתיות ובצאטים קבוצתיים. השימוש במדריך יחסוך לכם זמן יקר לפני ובמהלך החופשה. המידע במדריך מקיף מאוד והוא יופיע לכם באופן מרוכז ומסודר במסמך אחד בשפה העברית!

Image by John Schnobrich

 תכנון קל ויעיל

בתוך המדריכים ניתן למצוא  עצות שימושיות במיוחד לתכנון נסיעה לחו״ל ככלל והתנהלות טובה בדרום גרמניה, אוסטריה ושוויץ בפרט. תמצאו בהם בין היתר טיפים חיוניים ופרקטים המבוססים על ניסיון רב שנים, זאת בכל נושא חשוב הקשור לנסיעה. כמו כן, תמצאו בהם מידע על אטרקציות, כולל טיפים סודיים שמוכרים רק למקומיים! טיפים על מסעדות טובות שנבדקו, מילון מושגים בסיסי לשימוש במסעדות בהן אין תפריטים בשפה האנגלית.

Image by Helena Lopes

חיים קלים

החופשה מוגשת לכם על מגש של כסף! תקבלו את הכל כבר מוכן כך שלא תצטרכו לשבור את הראש לגבי הדברים החשובים ביותר לחופשה. תוכלו פשוט להתרווח על הספה ולקרוא את המדריך המוכן במקום לבזבז שעות על גבי שעות במחקר. תקבלו גם טיפים ורעיונות שלא חשבתם עליהם.

המדריכים כוללים גם רעיונות לימי טיול מלאים! כמו כן גם מספר נספחים עם מידע על אירועים, פסטיבלים ושווקים, אתרי סקי ועוד.

Image by Karim MANJRA

חיסכון כספי

מעבר לכל הזמן היקר שתחסכו, בתוך המדריך מחכה לכם קישור עם הנחה ייחודית של 20% על מחיר המחירון של שלמה סיקסט! כמו כן יוצעו מדי פעם לרוכשים גם הנחות נקודתיות נוספות. בנוסף תמצאו במדריך טיפים שיחסכו לכם כסף בכל מיני סיטואציות הקשורות לנסיעה!

הצצה לתוך המדריכים

מה אנשים שרכשו את המדריכים הדיגיטלים חושבים עליהם?

״טל היקרה. חזרנו אתמול מטיול מושלם בטירול ובאלגוי ורציתי להגיד לך תודה ענקית: קודם כל על זה שגילית לנו את האזור הקסום הזה ובעיקר על המדריך המצוין שסגר לנו את כל הפינות.  טיילנו לפי המדריך וכל המלצה הייתה בינגו. תודה!!״

רון ברמר

״חייבת להמליץ על המדריך של טל ועל שעת ייעוץ איתה!

המדריך עושה סדר וממקד אתכם רק בדברים החשובים. טל יורדת לפרטים הכי קטנים והכי גדולים בהרבה דברים שחשוב וכדאי לדעת, וספק אם הייתי נתקלת בהם בחיפוש בגוגל. חסך לי הרבה שעות חפירה באינטרנט ועזר לי מאוד בתיכנון.

ממש ממליצה להתחיל בקריאה של המדריך ולהחליט משם אם אתם גם צריכים שעת ייעוץ לשאלות נוספות.

יש מצב שהמדריך כבר יסגור לכם את כל השאלות והתכנון. חבל שאין כזה מדריך מפורט לכל יעד בחו״ל עם ילדים

דנה מזרחי

״חזרנו אתמול משבוע בכפר. היה מצוין!

רוצה להודות לטל על המדריך המעולה, המפורט ושנותן כל כך הרבה מידע. כל המסלולים והאטרקציות שעשינו היו לפי המדריך, שהיה ממש "ספר תנ"ך" שלנו השבוע, תודה טל ושתהיה חופשה נעימה לכל הנופשים והנופשות!״

אורנה ניצן

״אחרי קריאה עד השעות הקטנות של הלילה את המדריך של טל לאלגוי אני באמת ובתמים חושבת שזה ממש חובה כהיערכות לטיול.

הטיפים, החסכון זמן, העזרה בלתכנן, ההיכרות עם החוקים, המנטליות והנוחות של שימוש במדריך (יש קישור לכל פעילות או מקום שהיא מציינת איזה יעילות !) - מרגישה שחסכתי יותר כסף מהעלות של הקנייה שלו.

התרשמתי מאוד.״

רונה ברק

״רוצה להמליץ על המדריך שטל כתבה.

בדר"כ אני בונה מסלולי טיול לבד, חופרת באתרים, בגוגל מאפס, לשכות תיירות וכו'. הפעם הסתקרנתי ורכשתי את המדריך.

הוא באמת מצויין ויחסוך לי הרבה זמן של שיטוט באינטרנט, יש בו המון מידע. ממליצה במיוחד למי שמתכנן לשהות בכפר נופש. יש הרבה מידע על הכפר ובנוסף היא כתבה את זמני הנסיעה מהכפר לאטרקציה / מסלול טיול. ממש קל לתכנן ככה את הטיול.״

איריס רוזן

״ראשית אני רוצה לשתף שפעם ראשונה שבמקום להקדיש שעות של שיטוט ברחבי האינטרנט מצאתי את האתר הזה של חבל אלגוי ובנוסף לכך רכשתי את המדריך המפורט והמסודר של טל שחסך לי המון זמן ועשה לי סדר לצורך תכנון הטיול עד לרמה של איזה ציוד נדרש בכפר הנופש סנטר פארק.״

אתי אביר

״חייב לציין לטובה את המדריך של טל. לא חושב שאי פעם נתקלתי במשהו כל כך מקיף, מעמיק ושימושי. סוגר כל פינה אפשרית ובאמת שאין שום צורך יותר לקרוא ולחפש שום דבר ברגע שיש לך את המדריך הזה.

כל הכבוד!״

רון בר

יש לך שאלות נוספות לגבי המדריכים?

יש לך שאלות נוספות לגבי המדריכים?

bottom of page