מקומות בילוי בהם ניתן לבלות בכל מזג אוויר 

או במילים אחרות: מקומות בילוי מקורים בהם תוכלו לבלות גם בימים עם מזג אוויר פחות נוח לבילוי בחוץ. בעמוד זה תמצאו רעיונות למשל למוזיאונים מעניינים, משחקיות, מרחצאות, פארקי מים ועוד כמה מקומות בהם תנאי מזג האוויר שבחוץ ממש לא ישפיעו על הבילוי שלכם! תוכלו כמובן  לצאת לשופינג גם ביום שכזה אבל על זה תמצאו מידע בעמוד אחר.  

בעמוד זה תמצאו רעיונות למקומות בולטים בעיקר בחבל אלגוי אבל גם כמה בחבלי הארץ ובערים הגדולות הסובבות אותו. כמובן שיש עוד מקומות מעבר אבל השתדלתי לרכז כאן את העיקר. שימו לב שעמוד זה מתרכז רק במקומות שהם בעיקרם מקורים, בעמודים אחרים תוכלו לקבל רעיונות למקומות בהם ניתן לבקר בעיקר כשמזג האוויר נוח.  

 חבל טירול 

אטרקציות לכל המשפחה


Flip Lab Völs - פארק טרמפולינות חוויתי, חדיש ומעוצב במיוחד, פעילויות מותאמות לילדים. באזור אינסברוק. באזור יש משחקיה בשם Joy - Das Kinderparadies עם מתקני ג׳ימוברי סטנדרטים, הורה אחד יכול לבלות שם למשל עם ילדים קטנים בזמן שהגדולים יותר בפארק טרמפולינות עם ההורה השני. AIRPARC - פארק טרמפולינות ענק מקורה, 6,000 מ״ר. החל מגיל 7. Murmis Kinderland - משחקיה בגודל של 1,200 מ״ר עם מתקן ג׳ימבורי/ טיפוס גדול ועוד כמה מתקנים. צפונית מזרחית לאינסברוק. Swarovski Kristallenwelten - מרכז מבקרים ומוזיאון של חברת הקריסטלים המפורסמת סברובסקי. יש אזור מתאים גם לילדים עם תערוכה אינטרקטיבית וטרמפולינות. Haus Steht Kopf - בית הפוך בתוכו ניתן לבקר (ולקבל בהתחלה סחרחורת). בסמוך לבית תצוגת דינוזאורים מקורה. מרחק נסיעה קצר מזרחה מאינסברוק. Schwaz Silberbergwerk - ביקור חוויתי בתוך מכרה כסף. כולל נסיעה ברכבת שעוברת בתוך המכרה. ErlebnisSennerei Zillertal - ביקור חוויתי למשפחות במפעל גבינות, צפייה בתהליך היצור, פינת חי ועוד פעילויות כיפיות. Gold Mine Zell am Ziller - ביקור חוויתי במכרה זהב ישן, סינון זהב במסננות, פארק חיות (ביום יפה) ועוד. Aqua Dome - המרחצאות הכי גדולות, מרשימות ומפורסמות בחבל טירול. כמות גדולה של בריכות מקורות וחיצוניות חמות כל השנה, סאונות. הרוב הגדול מתאים בעיקר למבוגרים אבל יש גם מתחם מיוחד לילדים עם מגלשת מים. WörglerWasserWelt - WAVE - פארק מים מזרחית לאינסברוק, 4,000 מ״ר, מגוון בריכות מחוממות פנימיות וחיצוניות, מגלשות מים, סאונות. AIR-PARC StuBay - פארק טרמפולינות בעמק שטובאי. בסמוך יש גם מרחצאות מקורות עם שתי מגלשות מים מרגשות, בריכת ילדים, בימים יפים יש בריכות חיצוניות עם מגלשות וגן שעשועים. HAPPYHOP - משחקיה בגדול סטנדרטי עם מתקני ג׳ימבורי, טרמפולינות, מגרש כדורגל, מסלול מוטורי ועוד. מזרחית לאינסברוק. Halli Galli Tirol - משחקייה סטנדרטית צפונית מזרחית לאינסברוק עם מתקנים דומים למשחקיה הנ״ל (תגיעו רק אם אתם באזור).
מרחצאות ופארקי מים


Aqua Dome - המרחצאות הכי גדולות, מרשימות ומפורסמות בחבל טירול. כמות גדולה של בריכות מקורות וחיצוניות חמות כל השנה, סאונות. הרוב הגדול מתאים בעיקר למבוגרים אבל יש גם מתחם מיוחד לילדים עם מגלשת מים. WörglerWasserWelt - WAVE - פארק מים מזרחית לאינסברוק, 4,000 מ״ר, מגוון בריכות מחוממות פנימיות וחיצוניות, מגלשות מים, סאונות. Stubay - מרחצאות מקורות עם שתי מגלשות מים מרגשות, בריכת ילדים, בימים יפים יש בריכות חיצוניות עם מגלשות וגן שעשועים. ויש כמובן עוד...
משחקיות ופארקי טרמפולינות


Flip Lab Völs - פארק טרמפולינות חוויתי, חדיש ומעוצב במיוחד, פעילויות מותאמות לילדים. באזור אינסברוק. באזור יש משחקיה בשם Joy - Das Kinderparadies עם מתקני ג׳ימוברי סטנדרטים, הורה אחד יכול לבלות שם למשל עם ילדים קטנים בזמן שהגדולים יותר בפארק טרמפולינות עם ההורה השני. AIRPARC - פארק טרמפולינות ענק מקורה, 6,000 מ״ר. החל מגיל 7. Murmis Kinderland - משחקיה בגודל של 1,200 מ״ר עם מתקן ג׳ימבורי/ טיפוס גדול ועוד כמה מתקנים. צפונית מזרחית לאינסברוק. AIR-PARC StuBay - פארק טרמפולינות בעמק שטובאי. בסמוך יש גם מרחצאות מקורות עם שתי מגלשות מים מרגשות, בריכת ילדים, בימים יפים יש בריכות חיצוניות עם מגלשות וגן שעשועים. HAPPYHOP - משחקיה בגדול סטנדרטי עם מתקני ג׳ימבורי, טרמפולינות, מגרש כדורגל, מסלול מוטורי ועוד. מזרחית לאינסברוק. Halli Galli Tirol - משחקייה סטנדרטית צפונית מזרחית לאינסברוק עם מתקנים דומים למשחקיה הנ״ל (תגיעו רק אם אתם באזור).
מוזיאונים ומרכזי מבקרים


Biererlebniswelt Schloss Starkenberg - ביקור חוויתי במפעל בירה הנמצא בתוך טירה בת 700 שנה. מערבית לאינסברוק, קרוב יחסית לחבל אלגוי העליון/ המערבי. Haus Steht Kopf - בית הפוך בתוכו ניתן לבקר (ולקבל בהתחלה סחרחורת). בסמוך לבית תצוגת דינוזאורים מקורה. מרחק נסיעה קצר מזרחה מאינסברוק. Swarovski Kristallenwelten - מרכז מבקרים ומוזיאון של חברת הקריסטלים המפורסמת סברובסקי. יש אזור מתאים גם לילדים עם תערוכה אינטרקטיבית וטרמפולינות. Seilbahnmuseum Ischgl- מוזיאון בנושא רכבלים וסקי בעיירה אינסברוק. Glasbläserei Kisslinger - ביקור בנפחיה המתמחה ביצור של כוסות זכוכית. צפונית מזרחית לאינסברוק. FeuerWerk - HolzErlebnisWelt - ביקור חוויתי במפעל עץ מודרני עם תערוכה מרשימה של חפצים מעץ. מזרחית לאינסברוק. Schloss Tratzberg - ארמון מפואר ומאובזר בתוכו ניתן לבקר, כולל חוויה של מציאות מדומה! מזרחית לאינסברוק. Schwaz Silberbergwerk - ביקור חוויתי בתוך מכרה כסף. כולל נסיעה ברכבת שעוברת בתוך המכרה. ErlebnisSennerei Zillertal - ביקור חוויתי למשפחות במפעל גבינות, צפייה בתהליך היצור, פינת חי ועוד פעילויות כיפיות. Gold Mine Zell am Ziller - ביקור חוויתי במכרה זהב ישן, סינון זהב במסננות, פארק חיות (ביום יפה) ועוד.

 חבל אלגוי 

אטרקציות לכל המשפחה


חבל אלגוי העליון וקמפטן: Code Red Action Park - מתחם בילוי לכל המשפחה בקמפטן- עם מגרש לייזר טאג, מגרש רובי ספוג, מיני גולף זוהר בחושך וכן מספר חדרי בריחה (צריך לברר אם יש באנגלית גם). World of Outdoor Sonthofen - פארק חבלים מקורה העובר בתוכה של חנות ציוד ספורט (וגם מחוצה לה בימים יפים). הנחה משמעותית על השימוש בפארק במידה וקונים בחנות בסכום של 10 אירו ומעלה. סגור בימי ראשון. Kletterzentrum Sonthofen - אולם טיפוס ובולדרינג מהגדולים באזור, חדיש ומודרני (יש גם קיר טיפוס חיצוני ענק לימים יפים). מגוון מסלולים ורמות. פתוח בכל ימות השבוע לפחות עד 21:00. Swoboda Alpin - אולם טיפוס ובולדרינג הכי גדול באזור, חדיש ומודרני נמצא בקמפטן. כולל פארק חבלים קטן מקורה. כמו כן גם קירות טיפוס חיצוניים, מסלול פמפטרק לאופניים לשימוש בימים יפים. פתוח בכל ימות השבוע לפחות עד השעה 21:00. Miniwelt Oberstaufen - מתחם מקורה בו ניתן למצוא מספר ערים מיניטוריות עם מגוון דגמים של רכבות שנוסעות בהן. Erzgruben - מוזיאון פתוח הכולל ביקור חוויתי לילדים בשני מכרות, נסיעה ברכבת ילדים ממונעת וכן מספר מבנים מקורים עם פעילויות. Allgäuer Bergbauernmuseum - מוזיאון פתוח בנושא של חווה וחקלאות, המוזיאונים למעשה נמצא במספר ביניינים שבכל בניין נושא אחר (בימים גשומים וקרים יש לקחת בחשבון את המעבר מבניין לבניין, הם יחסית קרובים אחד לשני). מזרח אלגוי (אזור פוסן / גבול טירול): foc Füssen - פארק חבלים מקורה העובר בתוך חנות אאוטלט של בגדי וציוד ספורט. מגוון מתקני טיפוס חדישים, מיוחדים ומגניבים בעיקר בפנים (בימים יפים אפשר גם להשתמש באלו שבחוץ כולל אומגה). הנחה על השימוש בפארק לקונים בחנות מעל 10 אירו. במתחם מספר ביניינים בהם חנויות אאוטלט של מותגים מוכרים. סגור בימי ראשון. אזור ימת קונסטנץ, אלגוי התחתון, מערב אלגוי (אזור הסנטר פארקס): Museum Ravensburger - מוזיאון משחקים אינטרקטיבי חוויתי של חברת המשחקים המפורסמת רבנסבורגר. Erwin Hymer - מוזיאון בנושא של קראוונים אינטרקטיבי ופעיל מסודר בצורה מעניינת וחוייתית לילדים. Zeppelin Museum - מוזיאון בנושא של ספינות האוויר צפלין. עם מיצגים מיוחדים שמתאימים גם לילדים. Reptilienzoo Scheidegg - מתחם קטן עם זוחלים ועכבישים. Car & Tractor Museum Bodensee - מוזיאון כלי רכב וטרקטורים. כולל אוסף גדול של רכבי אספנות וטרקטורים ישנים. Dornier Museum - מוזיאון בתוך אולם תצוגה גבוהה ומרשים, בנושא של תעופה, כולל תצוגה של כלי טייס ישנים. SEA LIFE Konstanz - מתחם אקווריומים גדול עם מגוון דגים, כרישים, פינגוונים וחיות ים נוספות (שימו לב שהוא נמצא בגדה המערבית של האגם בעוד שיתר הדברים בגדה המזרחית שלו). חבל אלגוי התחתון (כיוון מינכן): ​​​​​​​ Allgäuer Hallenkartbahn - מתחם קרטינג ומוטור מקורה, מתאים גם לילדים.
משחקיות מקורות


מזרח אלגוי (אזור פוסן / גבול טירול): Allgäulino Wertach - המשחקיה המקורה הכי גדולה באזור. ג׳ימבורי, קרוסלה, מסלול מכוניות ועוד... Indoor-Spielhaus Nesselwang - מתחם של 300 מ״ר עם מגוון פעילויות לילדים- שולחנות טניס שולחן, קירות טיפוס, בילארד כדורגל, טרמפולינות ועוד- הכניסה בחינם לילדים בגילאים 6-16! חבל אלגוי העליון וקמפטן: Lina Laune Land - משחקיה בגודל נהדר באזור קמפטן. ג׳ימבורי, מתנפחים, טרמפולינות, מסלול מכוניות, אבובים מתנגשים ועוד... אזור ממינגן (וצפונה): Kiddiko - משחקיה קטנה יחסית בממינגן עם ג׳ימבורי, מסלול מכוניות, מתנפחים ומספר מתקני טיפוס. MiniMax - משחקיה באזור ממינגן. ג׳ימבורי, מתנפחים, מסלול מכוניות ועוד...
מוזיאונים מיוחדים ומרכזי מבקרים


חבל אלגוי העליון וקמפטן: Miniwelt Oberstaufen - מתחם מקורה בו ניתן למצוא מספר ערים מיניטוריות עם מגוון דגמים של רכבות שנוסעות בהן. Erzgruben - מוזיאון פתוח הכולל ביקור חוויתי לילדים בשני מכרות, נסיעה ברכבת ילדים ממונעת וכן מספר מבנים מקורים עם פעילויות. miniMobil Museum - מוזיאון שמציג רכבים וכלי שייט מיניטורים. kutschenmuseum Hinterstein - מוזיאון מטורף ולא שגרתי בתוך בית הבנוי כמו מבוך מטורף עם מגוון פריטים רנדומלים ומפתיעים. יש לקחת בחשבון שהגישה למוזיאון כרוכה בהליכה קצרה. Allgäuer Bergbauernmuseum - מוזיאון פתוח בנושא של חווה וחקלאות, המוזיאונים למעשה נמצא במספר ביניינים שבכל בניין נושא אחר (בימים גשומים וקרים יש לקחת בחשבון את המעבר מבניין לבניין, הם יחסית קרובים אחד לשני)- מתאים בעיקר לילדים. Privat-Brauerei Zötler - סיור מודרך במבשלת בירה מקומית. כולל טעימות של הבירה וחטיפים קטנים. עשוי להיות מעניין גם לילדים. מזרח אלגוי (אזור פוסן / גבול טירול): Museum of the Bavarian kings - מוזיאון מרתק ויחסית גדול בנושא של מלכי בוואריה כולל תצוגה מרשימה ומעניינת בחדרי תצוגה מעוצבים. במקום מוצגים מגוון רחב שלפריטים שהיו של המלכים והנסיכים. נמצא בתוך מבנה משומר. הרבה יותר ממה שתראו בתוך הטירה הגדולה. ניתן גם לבקר ב טירות של פוסן שהן מקורות (אבל הדרך אליהן הינה בחוץ ולכן לא בהכרח נעימה בימים גשומים או קרים). אזור ימת קונסטנץ ומערב אלגוי (אזור הסנטר פארקס): Museum Ravensburger - מוזיאון משחקים אינטרקטיבי חוויתי של חברת המשחקים המפורסמת רבנסבורגר. Erwin Hymer - מוזיאון בנושא של קראוונים אינטרקטיבי ופעיל מסודר בצורה מעניינת וחוייתית לילדים. Zeppelin Museum - מוזיאון בנושא של ספינות האוויר צפלין. עם מיצגים מיוחדים שמתאימים גם לילדים. Car & Tractor Museum Bodensee - מוזיאון כלי רכב וטרקטורים. כולל אוסף גדול של רכבי אספנות וטרקטורים ישנים. Dornier Museum - מוזיאון בתוך אולם תצוגה גבוהה ומרשים, בנושא של תעופה, כולל תצוגה של כלי טייס ישנים. ויש כמובן עוד מוזיאונים רבים נוספים בכל האזורים...
מרחצאות ופארקי מים


חבל אלגוי העליון וקמפטן: CamboMare - מרחצאות, בריכות מקורות (וכן בריכה חיצונית) עם טמפרטורת מים קבוע של 23 מעלות, מספר מגלשות מים כולל מגלשת אבובים, בריכות זרמים, בריכת ילדים, מתחם סאונות ועוד, בקמפטן. Aquaria - מתחם עם בריכות מחוממות, ג׳קוזי, בריכת זרמים ובריכות חיצוניות מחוממות כמו כן גם מגלשת מים המתאימה לילדים ולמבוגרים. מתחם סאונה מגוון עם מספר סאונות כיפיות. מחירי הכניסה כוללים את השימוש במתחם הסאונות. Wonnemar - מתחם כיפי עם בריכת גלים, בריכת ילדים, 3 מגלשות מים ביניהם מגלשת אבובים, מגלשה עם אורות בחושך ומגלשה אחת תלולה. בריכות חיצוניות מחוממות. אזור עם כמה בריכות קטנות מחוממות כיפיות. אזור סאונות ועוד. חבל אלגוי התחתון: THERME Bad Wörishofen - גולת הכותרת של המרחצאות באזור! המרחצאות הכי גדולות ומיוחדות באזור (מהרשת של פארק המים ארדינג שליד מינכן ובאד פרדייס שביער השחור). בעיקר בריכות מים חמות וכל מיני בריכות מינרליות וסאונות. יש גם בריכת ילדים ותינוקות וכמה מגלשות קטנות. מזרח אלגוי (אזור פוסן / גבול טירול): Königliche Kristall - מתחם יחסית קטן של מרחצאות ליד פוסן הכולל ג׳קוזי ומספר בריכות מחוממות, כמו כן בריכה בריכה זרמים חיצונית מחוממת ממנה ניתן להשקיף על הטירה המפורסמת של פוסן. אזור עם 9 סאונות שונות. בר קוקטיילים במים. אזור ימת קונסטנץ ומערב אלגוי (אזור הסנטר פארקס): Bodensee-Therme - מרחצאות עם מספר בריכות פנימיות וחיצוניות מחוממות. בריכות ילדים, מגלשת אבובים, מתקנים מתנפחים על המים (בימים מסוימים). בריכת זרמים. מתחם עם מבחר של סאונות שונות. יושב ממש על האגם- בימים חמים אפשר להכנס לאגם דרך החוף הפרטי של המקום! בימים קרים / גשומים תוכלו ליהנות מנוף מטורף לאגם! תאורה צבעונית בלילה בבריכות. המים במקום בטמפרטורה של עד 35 מעלות (משתנה מבריכה לבריכה). Meersburg Therme - מרחצאות מקורות ומחוממות וכן סאונות. גישה ישירה ונוחה למי אגם קונסטנץ בקיץ. בריכת ילדים קטנה.‎‎ מידע נוסף על עוד מרחצאות/ בריכות ציבוריות מקורות יותר קטנות בכל האזורים.

 חבל פורארלברג
( גובל עם חבל אלגוי, יושב על ימת קונסטנץ, מערבית לטירול) 

כל הקטגוריות


Spielfabrik - משחקיה בגודל של 2,000 מ״ר המיועדת בעיקר לילדים צעירים. מתקנים ג׳ימבורי טיפוסיים ומסלול מוטורי. inatura natural spectacle - מוזיאון אינטרקטיבי עם מייצגים מיוחדים בנושא של טבע. מוזיאון יהודי - מוזיאון יהודי מקסים בתוך וילה שהייתה ביתה של משפחת יהודית שהתגוררה בעיירה הוהן-אמס בה נמצא המוזיאון. במקום תערוכות קבועות העוסקות ביהדות ובחיי הקהילה שהתקיימה בעיירה הזו וכן תערוכות מתחלפות מודרניות בעיקר העוסקות ביהדות ובישראל. ניתן לסייר עם מדריך/ה בנקודות עניין יהודיות נוספות בקרבת המוזיאון, ניתן להזמין מראש סיורים בעברית. במקום גם בית קפה המגיש אוכל. שווה ביקור. Milka Lädele - חנות מפעל ומוזיאון/ מרכז מבקרים קטן של חברת השוקולד מילקה בצמוד למפעל.‎‎ Alpenerlebnisbad VAL BLU - מתחם מרחצאות קטן יחסית עם בריכות מחוממות, בריכת ילדים, מגלשת מים ואזור סאונות.

 אזורים במרחק נסיעה סביר מחבל אלגוי

(מינכן, אאוגסבורג, שטוטגרט, אולם) 

מינכן והסביבה - כל הקטגרויות


Bavaria Filmstadt - עיר הסרטים של בוואריה, מעט מחוץ למרכז העיר אך בשטח המונציפלי שלה. אומנם יש הליכה בחוץ, אבל יש פעילויות מקורות. Nymphenburg - טירה מרשימה במרכז העיר- יחסית קרובה לתחנת הרכבת המרכזית. בימים יפים אפשר לטייל בגנים שלה (מומלץ באביב-קיץ כשיש פריחה וצמיחה), הגנים הבוטנים הגדולים שלה מקורים אך יש לשם הליכה בחוץ - גם בחורף הכל כרגיל בפנים. Deutsches Museum - המוזיאון הגרמני- למעשה מוזיאון מדע ענק הכולל תצוגות מרשימות כולל רכבים, סירות ומטוסים שעומדים באמצע האולם. מעניין להרבה שעות. Sea Life - מתחם אקווריומים עם דגים וחיות ים נוספות בפארק האולימפי של מינכן. יש תחנת רכבת במרחק הליכה קצר משם. מומלץ לחפש קופון- למשל על קורנפלקסים. BMW Museum - מוזיאון של חברת המכוניות ב.מ.וו - באזור משרדי החברה. רכבים היסטורים לצד חדשים. כמו כן גם בפארק האולימפי יש אולם תצוגה של החברה שנקרא BMW WELT. המוזיאון היהודי של מינכן- תצוגות מהעבר ועכשוויות. AirHop Trampolinpark München - פארק טרמפולינות חדיש ומגניב באזור שדה התעופה. Therme Erding - פארק מים עצום מקורה ברובו הגדול- הכי גדול באירופה - מגלשות מכל הסוגים ובכל הגדלים, בריכת גלים, ג׳קוזי, בריכות מינרליות- הכל מחומם כמובן- בקיצור הכל מהכל. מתחם סאונות עצום מעוצב הכי גדול באירופה. לא לפספס אם אתם באזור! שווה גם לנסוע במיוחד! Kuchlbauer Turm - מוזיאן מטורף, אינטקטיבי ומפתיע לכל גיל, כמו כן כחלק מהסיור עוברים במבשלת בירה הנמצאת בתוך בניין בעל עיצוב ארכיטקטוני של האמן האוסטרי הונדרטוורס (בסגנון של הבתים המיוחדים בוינה)- אפילו השירותים מרגשים, בסוף הסיור טעימות מהבירה למבוגרים. נמצא בנסיעה לכיוון צפון ממינכן. שווה לטעמי להגיע במיוחד. אם נוסעים באמצע שבוע אפשר לשלב עם ביקור באאוטלט של אינגולשטט שנמצא לא הרחק משם. ויש כמובן עוד הרבה מאוד מקומות ומוזיאונים נוספים בתוך העיר...
אאוגסבורג והסביבה - כל הקטגוריות


3D Neongolf Gersthofen - מיני גולף עם אפקטים תלת ממדים זוהר בחושך. נסיעה קצרה צפונה מהעיר ומזרחית ללגולנד. אלו הדברים הבולטים שמצאתי, יש כמובן עוד הרבה מאוד דברים לעשות!
אולם והסביבה - כל הקטגוריות


3D Schwarzlicht Minigolf in Senden - מתחם מיני גולף זוהר בחושך עם אפקטים תלת ממדיים דרומית לאולם. כמו כן מבוך לייזר. Donaubad - מתחם מרחצאות גדול ומעוצב הכולל מספר מגלשות מים, בריכות מחוממות וכמובן אזור של סאונות בשטחה של העיר. מערות מערבית לעיר Wimsener Höhle‎ (מערה עם שייט), Bärenhöhle ו- Nebelhöhle (מערות נטיפים). אלו הדברים הבולטים שמצאתי, יש כמובן עוד הרבה מאוד דברים לעשות אבל אני פחות מתמקדת באזור זה שכן הוא לא האזור המרכזי בו הקבוצה עוסקת.
שטוטגרט והסביבה - כל הקטגוריות


3D Minigolf Reutlingen - מסלולי מיני גולף תלת ממדי בחושך דרומית לשטוטגרט. Ritter SPORT - ביקור במרכז המבקרים של חברת השוקולד המפורסמת ריטר ספורט. מוזיאון ואפשרות להכין שוקולד במילויים בבחירה אישית. דרומית לשטוטגרט. SENSAPOLIS - לונה פארק/ משחקיה ענקית ומשוכללת עם מגוון מתקנים מעניינים וחדשניים במגוון נושאים כמו טירת אגדות, ספינת פיראטים, ספינת חלל ועוד (שימו לב שזה כבר באזור שטוטגרט). פארק חבלים ואומגה. מקום עם קונספט מיוחד. אלו הדברים הבולטים שמצאתי ששווה להרחיק בשבילם, יש כמובן עוד הרבה מאוד דברים לעשות אבל אני פחות מתמקדת באזור זה שכן הוא לא האזור המרכזי בו הקבוצה עוסקת.

...נושאים נוספים שעשוים לעניין אותך