מקומות לינה ליד שדה התעופה של ממינגן 

בעמוד זה תמצאו רעיונות וכן המלצות אישיות (שלי ושל חברי הקבוצה) למקומות לינה ליד שדה התעופה של ממינגן. 

התוכן דינאמי ויתעדכן באופן תדיר כאמור בהתאם להמלצות של חברי הקבוצה והניסיון שלי.

161436965.jpg

הוסטל במרחק של פחות מ-10 דקות הליכה מהשדה! 

יש חדרים פרטיים אבל עם חדר רחצה משותף או חדרים משותפים (זולים יותר מהפרטיים). באופן כללי יכול לעלות חצי ממלונות שנמצאים במרחק דומה מהשדה.

יתרון למי שרוצה להחזיר את הרכב יום קודם- גם לחסוך על יום השכרה וגם להחזיר בנוכחות נציג. אין מקומות חניה של המקום- יש רק אפשרות לחניה לטווח קצר אבל בשל הקרבה לשדה אפשר פשוט להחזיר את הרכב בלילה לפני.

66713544.jpeg

מלון במרכז העיר ממינגן במרחק נסיעה של כ-5 דקות מהשדה! 

חדרים נוחים עם אפשרות אירוח של עד 4 אנשים בחדר אחד. אפשרות לבקש חדרים עם דלת מקשרת (יש לציין בהזמנה). במלון יש מסעדה נושאת פרסים מקסימה שנמצאת בתוך במרתף עתיק.

חניה בחינם. הומלץ על ידי כמה מחברי קבוצת הפייסבוק.

23896379.jpg

מלון 4 כוכבים במרכז העיר ממינגן. חדרים חדשים ומודרנים, מיטות נוחות, מזגן, חימום. חניון מקורה (בתוספת תשלום). חדר האוכל של המלון קיבל ציון מעולה.

319579981.jpg

דירות נופש במרחק של פחות משני קילומטרים משדה התעופה. הדירות מרווחות ומאובזרות מאוד כאשר הדירה הגדולה ביותר שהם מציעים מתאימה ללינה של עד 9 אורחים! במקום שתי דירות נוספות קטנות יותר (לזוג וילד ולזוג ושני ילדים). מקום האירוח מציע בריכת שחיה, מכונת כביסה ומייבש, גריל בחצר, כדורגל שולחן. חניה חינם במקום.

306416011.jpg

מלון נעים במרכז העיר ממינגן במרחק נסיעה של כ-5 דקות מהשדה! 

חדרים מודרנים עם אפשרות אירוח של עד 3 אנשים בחדר אחד. בר/ מסעדה במלון. חניה ציבורית בתשלום של כמה אירו ליום. הומלץ על ידי חבר קבוצת הפייסבוק.

14409349.jpg

מלון 4 כוכבים בתוך העיר ממינגן. במרחק נסיעה של כ-10 דקות נסיעה מהשדה. המלון וכן המסעדה האיטלקית שלו הומלץ על ידי אחד מחברי קבוצת הפייסבוק. ישנם מקומות חניה באזור בתשלום.

167970427.jpg

מלון שלושה כוכבים במרחק של כרבע שעה הליכה / 4 דקות נסיעה מהשדה.

חדרים פרטיים עם חדר רחצה פרטי.

יתרון למי שרוצה להחזיר את הרכב יום קודם וגם לחסוך על יום השכרה וגם להחזיר בנוכחות נציג. ארוחת בוקר כלולה במחיר- אורזים לדרך במידת הצורך! 

יש למקום הלינה הזה חניון צמוד שלו.

306415095.jpeg

מלון עירוני במרכז העיר ממינגן במרחק נסיעה של כ-5 דקות מהשדה! 

חדרים מודרנים עם אפשרות אירוח של עד 3 אנשים בחדר אחד. מסעדה במלון. חניה פרטית של המלון בחינםהומלץ על ידי חבר קבוצת הפייסבוק.

160837162.jpg

מלון 4 כוכבים בתוך העיר ממינגן. במרחק נסיעה של כ-10 דקות נסיעה מהשדה. המלון וכן המסעדה האיטלקית שלו הומלץ על ידי אחת מחברות קבוצת הפייסבוק.

ישנם מקומות חניה של מקום האירוח.