מקומות לינה ליד שדה התעופה של ממינגן 

בעמוד זה תמצאו רעיונות וכן המלצות אישיות (שלי ושל חברי הקבוצה) למקומות לינה ליד שדה התעופה של ממינגן. 

התוכן דינאמי ויתעדכן באופן תדיר כאמור בהתאם להמלצות של חברי הקבוצה והניסיון שלי.

161436965.jpg

הוסטל במרחק של פחות מ-10 דקות הליכה מהשדה! 

יש חדרים פרטיים אבל עם חדר רחצה משותף או חדרים משותפים (זולים יותר מהפרטיים). באופן כללי יכול לעלות חצי ממלונות שנמצאים במרחק דומה מהשדה.

יתרון למי שרוצה להחזיר את הרכב יום קודם- גם לחסוך על יום השכרה וגם להחזיר בנוכחות נציג. אין מקומות חניה של המקום- יש רק אפשרות לחניה לטווח קצר אבל בשל הקרבה לשדה אפשר פשוט להחזיר את הרכב בלילה לפני.

1.jpg

בית הארחה קטן ומשפחתי, בבעלות של אנשים אוהבי ישראל. במרחק נסיעה של כ-15 דקות נסיעה מהשדה. חדרים פרטיים עם שירותים פרטיים. יש להם שירות שאטלים מ/אל השדה בתשלום נוסף. אורזים את ארוחת הבוקר במידת הצורך! עורכים קידוש בימי שישי.

יש מקומות חניה צמודים למקום האירוח.

182557548.jpg

הוסטל במרחק של כרבע שעה הליכה / 4 דקות נסיעה מהשדה.

חדרים פרטיים עם חדר רחצה משותף, לכל חדר יש מטבחון פרטי.

יתרון למי שרוצה להחזיר את הרכב יום קודם וגם לחסוך על יום השכרה וגם להחזיר בנוכחות נציג. אפשרות זולה יותר בהשוואה למלון- עולה כרבע/ חצי מחיר בהשוואה למלון.

יש למקום הלינה חניות צמודות שלו.

14409349.jpg

מלון 4 כוכבים בתוך העיר ממינגן. במרחק נסיעה של כ-10 דקות נסיעה מהשדה. המלון וכן המסעדה האיטלקית שלו הומלץ על ידי אחד מחברי קבוצת הפייסבוק. ישנם מקומות חניה באזור בתשלום.

167970427.jpg

מלון שלושה כוכבים במרחק של כרבע שעההליכה / 4 דקות נסיעה מהשדה.

חדרים פרטיים עם חדר רחצה פרטי.

יתרון למי שרוצה להחזיר את הרכב יום קודם וגם לחסוך על יום השכרה וגם להחזיר בנוכחות נציג. ארוחת בוקר כלולה במחיר- אורזים לדרך במידת הצורך! 

יש למקום הלינה הזה חניון צמוד שלו.

160837162.jpg

מלון 4 כוכבים בתוך העיר ממינגן. במרחק נסיעה של כ-10 דקות נסיעה מהשדה. המלון וכן המסעדה האיטלקית שלו הומלץ על ידי אחת מחברות קבוצת הפייסבוק.

ישנם מקומות חניה של מקום האירוח.